KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213616
nr 1221 3616
"Kaj på höjden", Sverige. Flicka. Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 117x78 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:48:10
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr